Organizacja Pożytku Publicznego, Adopcja kotów - Wrocław
Login:
Hasło:

Akcja sterylizacyjna - Marzec 2010

Wykastrowany kocur

W marcu 2010 po raz kolejny Fundacja Kocie Życie wzięła udział w Ogólnopolskiej Akcji Sterylizacyjnej, prowadzonej przez Stowarzyszenie Obrońców Zwierząt ARKA. Podczas jej trwania oferowaliśmy zabiegi sterylizacyjne dla kotów w korzystnych cenach. Zabiegi te można było, po wcześniejszym zarezerwowaniu terminów, wykonać we wskazanych przez nas lecznicach na terenie Wrocławia.

Bardzo cieszymy się, że akcja spotkała się z Waszym pozytywnym przyjęciem i odzewem. Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy w marcu 2010 za naszym pośrednictwem wysterylizowali swoje zwierzęta - to Wasz wkład w walkę z bezdomnością oraz działalność na korzyść Waszych kotów, które po zabiegach będą zdrowsze i szczęśliwsze.

Przypominamy:
Sterylizacja to jedyna skuteczna metoda kontroli populacji !!!

Wszystkich zainteresowanych udziałem w tegorocznej Ogólnopolskiej Akcji Sterylizacyjnej Marzec 2011 zapraszamy tutaj w celu zapoznania się ze szczegółami.

Kotka po sterylizacji

Jednocześnie zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcieliby rozpropagować ideę sterylizacji. Wasza pomoc jest dla nas bardzo ważna, gdyż pomaga nam dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Co możecie zrobić?

  • wywiesić plakat w sklepie/miejscu pracy/punkcie usługowym/u swojego weterynarza,
  • pobrać i rozpowszechniać ulotki informujące o akcji,
  • odsyłać osoby zainteresowane tą tematyką na naszą stronę,
  • uświadamiać i edukować ludzi wokół Was, tłumacząc im zalety sterylizacji zwierząt,


Wszystkich chętnych do działań prosimy o zgłaszanie się poprzez adres mailowy:

kontakt@kociezycie.pl