Organizacja Pożytku Publicznego, Adopcja kotów - Wrocław
Login:
Hasło:

Zoo-Botanica 2011

 

Kolejna Zoo-Botanica już za nami. Bardzo miło było nam spotkać Was po raz kolejny na wrocławskich targach. Choć tym razem odbywały się one w nieco innej, bo namiotowej scenerii, to jednak zwiedzających nie zabrakło. Pragniemy więc tutaj bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy zatrzymali się przy naszym stoisku.

Pragniemy również złożyć szczególne podziękowania firmie Andalusia Sp z o.o. z Warszawy, od której otrzymaliśmy 24 worki żwirku zbrylającego marki "Prezent dla kota" (www.prezentdlakota.pl) na potrzeby naszych fundacyjnych podopiecznych. To właśnie dzięki takim datkom możemy sprawnie i dobrze funkcjonować.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas wsparli w tegorocznych targach i pomagali na stoisku: Adzie, Agacie, Tomkowi, Sylwii, Sebastianowi oraz Wielkiemu G. Dziękujemy także naszym kotom - Zenkowi i Sylwestrowi - za dzielne reprezentowanie kociej części Fundacji i cierpliwość do zwiedzających. Już dziś zapraszamy serdecznie wszystkich na przyszłoroczne targi - my stawimy się obowiązkowo!