Organizacja Pożytku Publicznego, Adopcja kotów - Wrocław
Login:
Hasło:

Koncert Unkilled Dogs

Tekst: Marcjanna, foto: Piotr Krakus, Krzysztof Zatycki z Z-Studio oraz nasi wolontariusze 2 października 2012

We współpracy z Klubem Muzycznym Liverpool oraz EkoStrażą podjęliśmy się podboju muzycznej sceny na rzecz zwierzaków.

W ten sposób udało się grać przez cztery dni festiwalu Unkilled Dogs, w różnych klimatach muzycznych: bluesowo-rockowo, rockowo, metalowo, hip-hopowo i rapowo.

Skąd taki pomysł?

Otóż niejaki Piotrek jest opiekunem Pirata. Postanowił pomóc innym zwierzakom w potrzebie, tak jak kiedyś Piratowi. Pirat to piękny kot, który w wieku 2 tyg. piskał na ulicy z rozciętą głową. Towarzyszka Piotra przyniosła go do domu, ot talk na chwilę, na weekend by przeczekać parę dni leczenia. Ale Pirat od razu obłaskawił Piotra i został na stałe. Jak twierdzi Piotrek: Pirat jednym okiem widzi więcej (szersza panorama) niż człowiek dwoma.

Piotrek
Pirat

W czasie festiwalu Unkilled Dogs można było posłuchać naprawdę dobrej muzy. Oto nasi wykonawcy:

Cebul
Coherence
Evelynn
Grib
HeadUp
Insult
Jary
Jeźdźcy
Joint Venture
Mascalero
Masło
nadMuhy
Offroad
President of Noise
Pure Inception
Rap
Seek Me Out
Smut
TripouT

Bardzo serdecznie dziękujemy zespołom za miłe przyjęcie i chęć grania na rzecz zwierzaków! Poza graniem był też czas na licytacje od sponsorów. Fantami były między innymi: sprzęt i akcesoria muzyczne, kurs tańca, paintball laserowy, płyty muzyczne z autografami, bluzy, gadżety festiwalowe i inne.

Licytacje
Smycz
Zestaw
Koszulka

Oczywiście i nasza firmowa zieleń była obecna na festiwalu :)

W rezultacie świetnej zabawy udało się nam zebrać 2 635 zł. Pieniądze już poszły na dobre cele i zakupiliśmy za nie karmę oraz sfinansowaliśmy 16 sterylizacji. Hurra! Dziękujemy jeszcze raz!