Organizacja Pożytku Publicznego, Adopcja kotów - Wrocław
Login:
Hasło:

Książeczka dla Koteczka - Wrocław

  31 marca 2013

Kochani!

W dniach 23-24 marca 2013 we Wrocławiu odbyła się druga edycja akcji "Książeczka dla Koteczka" czyli kiermaszu książek organizowanego przez naszą Fundację. Tym razem zbieraliśmy pieniądze na kociaki na samym Rynku, w Barze wegetariańskim VEGA! Przez dwa dni odwiedzaliście nasz kiermasz, wybieraliście rozmaite książki i wspieraliście naszych podopiecznych groszem. Dzięki temu udało nam się uzbierać fantastyczną kwotę 4447,02 zł! Oczywiście cała kwota zostanie przeznaczona na realizację naszych celów statutowych (czyli głównie na sterylizacje, bieżące leczenie potrzebujących zwierzaków oraz zakup karmy).

Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali nam książki na ten cel, zbierali je dla nas, odwiedzili kiermasz, wsparli koty groszem i dobrym słowem. Szczególnie dziękujemy właścicielom i pracownikom baru VEGA - bez Was tej imprezy by nie było.

Dodatkowo chcielibyśmy złożyć ogromne podziękowania Panu Prezydentowi Rafałowi Dutkiewiczowi za odwiedzenie naszej imprezy i przekazanie wsparcia dla kociaków. Jesteśmy stokrotnie wdzięczni!

Kto nie miał szans odwiedzić kiermaszu, tego zapraszamy na początku lata - prawdopodobnie wtedy odbędzie się powtórka. O szczegółach będziemy informować na stronie i na Facebooku.