Organizacja Pożytku Publicznego, Adopcja kotów - Wrocław
Login:
Hasło:

Mikołaj dla Karmicieli

  24 stycznia 2014

Od kilku lat nasza Fundacja organizuje akcję "Mikołaj dla karmicieli". Z odłożonych wcześniej pieniędzy, na początku grudnia, kupujemy karmę i rozwozimy ją "dodatkowym rzutem" po osobach dokarmiających koty, które wspomagamy w ramach naszej działalności. Termin nie jest przypadkowy - właśnie na początku grudnia, gdy nie ma jeszcze silnych mrozów, koty potrzebują dużego zastrzyku jedzenia. Od tego, czy przed styczniem zdążą osiągnąć odpowiednią "warstwę ochronną" w postaci zmagazynowanego pod skórą tłuszczu wielokrotnie zależy czy dotrwają do wiosny. Dlatego tak ważne jest, aby miały wtedy jedzenia pod dostatkiem.

W tym roku nasza akcja objęła Wrocław, Gliwice i Oławę (z Oławy niestety nie mamy zdjęć).

Przekazaliśmy:

  • we Wrocławiu 420 kg karmy (21 worków po 20 kg),
  • w Gliwicach w sumie ponad 320 kg karmy (180 kg z akcji mikołajowej, a resztę ze zbiórki szkolnej od wspaniałych uczniów Szkoły Podstawowej nr 9 w Gliwicach),
  • w Oławie 50 kg karmy (2 worki po 20 kg i 1 paletkę puszek).

Wszyscy opiekunowie kotów, którzy otrzymali wsparcie, bardzo serdecznie dziękują: nam za przywiezienie, ale przede wszystkim Wam! Bo to dzięki Wam, Waszemu wsparciu, Waszym wpłatom i Waszej pomocy możemy robić taką akcję! Koty kłaniają Wam się w pas!

Wrocław

Gliwice