Organizacja Pożytku Publicznego, Adopcja kotów - Wrocław
Login:
Hasło:

Wycieczka dla Koteczka

  7 maja 2014

Wycieczka za karmę - Wrocław

Koty przyciągają dobre dusze - to wiadomo od dawna. Takim "dobrym duchem" okazał się Pan Wojciech Osypiuk, licencjonowany przewodnik PTTK, który zaproponował niecodzienną formę pomocy naszym futerkom. Oto jego zaproszenie:

"Drodzy wrocławianie (i nie tylko).

W tym roku chciałbym w jakiś mały sposób pomóc "Fundacji Kocie Życie" (z której nomen omen mam już kota w domu) poprzez przekazanie im wpływów z jednej z tegorocznych wycieczek. Jeśli nie jest wam obojętny los kotów bezdomnych lub szukających domu to serdecznie zapraszam! Trasa wycieczki będzie następująca: "Sport we Wrocławiu dziś i teraz" (start przy Hali Stulecia - stadion Ślęzy - Stadion Olimpijski)

Wycieczka jest bezpłatna - jedyny warunek uczestnictwa: każdy przynosi coś dla kotów - przede wszystkim karma sucha, w puszkach, kocyki, nosidła ale także zabawki lub kocie przysmaki. Wszystko przekażemy razem z żoną do fundacji co odpowiednio udokumentujemy dla Was fotograficznie już po wycieczce. Chętnych zapraszam - naprawdę warto pomóc, informujcie znajomych i wszystkich miłośników kotów jakich znacie!"

A teraz kilka szczegółów organizacyjnych:

  • data: 7.06.2014,
  • godzina zbiórki: 10.00,
  • miejsce zbiórki: pod Halą Stulecia.

Informacje możecie też znaleźć na facebookowym wydarzeniu.

W imieniu naszych kocich podopiecznych serdecznie zapraszamy do udziału w wycieczce! A Panu Wojtkowi ogromnie dziękujemy za wspaniała inicjatywę!