Organizacja Pożytku Publicznego, Adopcja kotów - Wrocław
Login:
Hasło:

Zacznij od...

Koty są wszędzie wokół nas. W piwnicach, na podwórkach, w altankach ogródków działkowych, na parkingach i we wszelkich zapomnianych zakamarkach miasta. Wiele z nich jest słabych, schorowanych i przestraszonych, wiele doświadczyło cierpienia z powodu ludzkiej bezmyślności, nieczułości lub wręcz okrucieństwa.

W ramach naszych dziań w Fundacji staramy się nieść pomoc takim właśnie kocim biedakom. Jednak nasze możliwości są bardzo ograniczone, gdyż jesteśmy grupką prywatnych osób bez zaplecza logistycznego, bez przytuliska dla zwierząt, bez stałych dotacji finansowych. Wszelkie działania prowadzimy w oparciu o środki własne oraz o wsparcie ze strony naszych sympatyków i przyjaciół. Dlatego tak bardzo potrzebna jest pomoc i zaangażowanie osób z zewnątrz. Prosimy - pomóż nam.

Zouza

Co możesz zrobić, aby przyczynić się do poprawy losu wrocławskich kotów? Oto kilka punktów - może któryś z nich Cię zainteresuje:

  • Wpłać darowiznę na konto Fundacji - dzięki niej będziemy mogli prowadzić naszą działalność i pomagać kolejnym kotom, finansując ich leczenie i sterylizację. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że wolontariusze pracują w Fundacji BEZ WYNAGRODZENIA, a wszelkie pozyskane środki finansowe przeznaczane są tylko na realizację naszych celów statutowych.
  • Przynieś karmę - nasza Fundacja prowadzi stała zbiórkę karmy w ramach tzw. "akcji karmicielskiej". Każda paczuszka kociego jedzenia będzie przyjęta z wdzięcznością i dostarczona do potrzebujących kocich brzuszków. Po więcej informacji zapraszamy tutaj.
  • Wspomóż nasze akcje - W każdym miesiącu ogłaszamy jedną ukierunkowaną akcję, prowadzimy również kampanie całoroczne: może to być zbiórka karmy, poszukiwanie funduszy na leczenie danego zwierzaka lub pomoc w sterylizacjach kotów wolnożyjących. Wejdź do działu Akcje Kociego Życia i wybierz coś, w czym chciałbyś uczestniczyć.
  • Przekaż swój 1% podatku - rozliczenia podatkowe za 2010 rok trwają aż do kwietnia. To doskonała okazja, żeby wspomóc kocie futerka i to zupełnie ZA DARMO. Będziemy zaszczyceni, jeśli to nas wybierzesz jako organizację, której przekażesz zwój 1% podatku. Prosimy - "Zamiast urzędowi - oddaj kociakowi". Więcej informacji znajduje się tutaj.
  • Tekilek
  • Wysterylizuj swojego pupila - lub też innego zwierzaka w swojej okolicy. Może dokarmiasz kota w swoim ogródku, lub na działce? Tylko nasze wspólne działania i rosnąca świadomość społeczna pozwolą zlikwidować problem bezdomności wśród zwierząt, niechcianych kociaków ginących w strasznych warunkach i szerzącego się kociego cierpienia. Przeczytaj artykuł o zaletach sterylizacji, a jeśli masz więcej pytań, napisz do nas.
  • Zamieść nasz baner na swojej stronie - jeśli los kotów nie jest Ci obojętny, ale nie możesz udzielić nam pomocy materialnej, to zamieść nasz baner na swojej stronie lub blogu. Być może dzięki temu, któryś z naszych podopiecznych znajdzie kochający dom.
  • Uświadamiaj osoby wokół Ciebie - na naszej stronie znajdziesz wiele przydatnych informacji. Staramy się tłumaczyć i wyjaśniać, promować dobrą opiekę nad kotem, propagować sterylizację, obalać kocie mity. Poczytaj, przemyśl i... zaproś znajomych. Może i ich poruszy jakaś kocia historia?

Koty są wszędzie wokół nas. Ale na szczęście otaczają nas też ludzie, którzy kochają te cudowne zwierzęta. Pomagając wspólnie możemy zdziałać więcej. Koty bez nas sobie nie poradzą...