Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest poniedziałek, 19 marca 2018, 21:36

Język:
Forum Kociego Życia - Rejestracja 

Regulamin Forum Fundacji Kocie Życie

Rejestrując się na Forum Fundacji Kocie Życie (zwane dalej "Forum", "Fundacja" lub "Forum Fundacji") zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z tego Forum. Fundacja ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum Fundacji działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że administrator Forum ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani Fundacja ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

Informacje dodatkowe
 1. Forum dyskusyjne Fundacji, to forum będące własnością Fundacji i dostępne dla wszystkich miłośników zwierząt, a jego podstawowym celem jest umożliwienie wymiany doświadczeń związanych z obsługą kota i naszym życiem z tymi zwierzetami.
 2. Właściciel strony nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za merytoryczną wartość i treść wypowiedzi uczestników Forum. Uczestnik Forum publikuje swoje komentarze, opinie i wypowiedzi wyłącznie na własną odpowiedzialność i wyraża zgodę na ich publikację na forum. Jednocześnie deklaruje, że ma świadomość, iż wysłana wiadomość, jak i wszelkie zdjęcia stają się własnością Fundacji i ich usunięcie w przyszłości nie będzie możliwe. Chyba, że administrator postanowi inaczej.
  Jednocześnie ze swojej strony zapewniamy, że wszelkie publikacje będą użyte w dobrej wierze, jedynie w celach związanych z działalnością Fundacji.
 3. Uczestnik może mieć zarejestrowanego tylko jednego nicka na forum.
 4. Na forum zabrania się:
  1. umieszczania reklam komercyjnych. Wszelkie tego typu wpisy będą usuwane,
  2. naruszania praw autorskich,
  3. umieszczania informacji niezgodnych z polskim prawem,
 5. Administrator ma prawo do usuwania bądź redagowania wypowiedzi naruszających regulamin, dobra osobiste, dobre obyczaje, obraźliwych, wulgarnych, napastliwych, jątrzących, odbiegających od tematyki forum, sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc, bez powiadamiania autora i bez tłumaczenia powodów takiej decyzji.
 6. Uczestnicy naruszający rażąco regulamin forum będą pozbawiani czasowo dostępu do Forum i otrzymają ostrzeżenia. Ograniczenie dostępu do Forum może rozciągać się od jednego forum tematycznego na całe Forum Fundacji w zależności od wagi przewinienia, aż do trwałego usunięcia z listy użytkowników Forum, bez prawa ponownej rejestracji.
  W rażących przypadkach naruszenia regulaminu użytkownik może zostać trwale usunięty z listy, z pominięciem ograniczeń dostępu.
 7. Fundacja zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie. Wszystkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich publikacji na Forum.
 8. Decydujący głos we wszystkich sprawach spornych ma administrator Forum.
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software for PTF.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL