Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest piątek, 25 kwietnia 2014, 04:47

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1017 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 68  Następna strona
Koty z ul. Gdańskiej - sterylizacje Ołbin, tymczasy 
Autor Wiadomość

PostDodano: wtorek, 30 lipca 2013, 22:29,    Temat: Re: Koty z ul. Gdańskiej - sterylizacje Ołbin, tymczasy
DwaFutra napisał(a):
Mam poważne podejrzenia, że Groszek ma koneksje z kotami egipskimi, ma tylko dwa wymiary, brak mu kubatury.

A gdzie był złapany? Bo wygląda jak z rodziny Yasserka z Bujwida:)

wtorek, 30 lipca 2013, 22:29
Wolontariusz KŻ

PostDodano: niedziela, 4 sierpnia 2013, 11:18,    Temat: Re: Koty z ul. Gdańskiej - sterylizacje Ołbin, tymczasy
Groszek już w swoim domu :) ma za towarzyszy młodego Behemota i starszą Misię.

Róża była wczoraj na sterylizacji u mojego ulubionego doktora Tomasza :) a młodzian czyli Bielinek był na salonach żeby matka odetchnęła po zabiegu, całą drogę do weta i od weta, a potem odbiór posterylkowej Róży Bielinek darł ryja jak potłuczony, to kot panikarz, Żabcia słyszała i widziała. Drze ryja i chce iść i iść przed siebie nie wiadomo gdzie, co za mały biały jełopek. Jest piękny, ale kocią mądrością to on nie grzeszy.

4.00 rano przypomniał sobie, że jest sam jak się wydarł to biegłam z nim na dół do piwnicy do matki. Dossał się do cycka i był spokój.

10.00 rano schodzę oporządzić inwentarz i........Zalało mi piwnicę!!!!!!!!!!!!! Tragedia!
Wszędzie woda ze szlamem, koty wystraszone. Kurcze no!

Obrazek Obrazek Obrazek

niedziela, 4 sierpnia 2013, 11:18
Wolontariusz KŻ

PostDodano: niedziela, 4 sierpnia 2013, 11:56,    Temat: Re: Koty z ul. Gdańskiej - sterylizacje Ołbin, tymczasy
O jajku jakie to cudne... no cudne, no! A niech sobie będzie i głupie, na mądrości ma jeszcze czas.
Współczuję zalanej piwnicy...

p.s. przypomina mi bardzo pierwszego tymczasa w tym sezonie, który miał być kociakiem a był ekhm nieco duży. Maleństwu życzę równie cudownego domku, jak tamtemu się udało ;)

niedziela, 4 sierpnia 2013, 11:56
Wolontariusz KŻ

PostDodano: niedziela, 4 sierpnia 2013, 12:30,    Temat: Re: Koty z ul. Gdańskiej - sterylizacje Ołbin, tymczasy
Tak, mały jest cudny i ma piękne zdjęcia, a to 50% sukcesu :)

Widać, że Dr T tyrał do końca ostro, bo od poniedziałku urlop.
Wiecie na jak długo?

niedziela, 4 sierpnia 2013, 12:30

PostDodano: niedziela, 4 sierpnia 2013, 12:53,    Temat: Re: Koty z ul. Gdańskiej - sterylizacje Ołbin, tymczasy
Witam , p.Agnieszko, a może wystawić w dwupaku nowe białawe i moją najmniejszą koteczkę, podobne są z urody i charakteru. Tofinka też drze japę w każdej stresującej sytuacji i b. tęskni za siostrami.

niedziela, 4 sierpnia 2013, 12:53
Wolontariusz KŻ

PostDodano: niedziela, 4 sierpnia 2013, 14:06,    Temat: Re: Koty z ul. Gdańskiej - sterylizacje Ołbin, tymczasy
izka napisał(a):
Tak, mały jest cudny i ma piękne zdjęcia, a to 50% sukcesu :)

Widać, że Dr T tyrał do końca ostro, bo od poniedziałku urlop.
Wiecie na jak długo?

Podobno dwa tygodnie... strasznie nam to skomplikowało łapankę - jeśli wpadnie kocia mama to musimy wypuszczać :/ i czyhać tylko na kocię. Moim zdaniem mocno średnio, ale co poradzić...dostosowuję się tylko do decyzji ogółu.

niedziela, 4 sierpnia 2013, 14:06
Wolontariusz KŻ

PostDodano: niedziela, 4 sierpnia 2013, 15:18,    Temat: Re: Koty z ul. Gdańskiej - sterylizacje Ołbin, tymczasy
Jeśli chodzi o sam zabieg to można go wykonać gdzie indziej, na Metalowców, w Doranie na Śrutowej, no i Acris koło Ciebie już bliżej nie można, u Dr. Noczyńskiego przecie :)

Cytuj:
Witam , p.Agnieszko, a może wystawić w dwupaku nowe białawe i moją najmniejszą koteczkę, podobne są z urody i charakteru. Tofinka też drze japę w każdej stresującej sytuacji i b. tęskni za siostrami.

Dobra wystawię bandę jutro, bo już dzisiaj jest trochę wpisów na FB.

niedziela, 4 sierpnia 2013, 15:18

PostDodano: niedziela, 4 sierpnia 2013, 15:31,    Temat: Re: Koty z ul. Gdańskiej - sterylizacje Ołbin, tymczasy
"Aristo" Lecznica dla Zwierząt Edyta Kurpiel Adres: ul. Śrutowa 9 /11/1a

lub

Doran s.c. Przychodnia Weterynaryjna Joanna Dąbrowska Michał Molenda ul. Legnicka 23 /25

niedziela, 4 sierpnia 2013, 15:31
Wolontariusz KŻ

PostDodano: niedziela, 4 sierpnia 2013, 16:10,    Temat: Re: Koty z ul. Gdańskiej - sterylizacje Ołbin, tymczasy
Tak :) ja rzucam hasłami Doran Śrutowa nie znaczy że Doran jest na śrutowej :)

niedziela, 4 sierpnia 2013, 16:10
Wolontariusz KŻ

PostDodano: wtorek, 6 sierpnia 2013, 13:12,    Temat: Re: Koty z ul. Gdańskiej - sterylizacje Ołbin, tymczasy
Byłam u Czarnuli z Bujwida na wizycie po adopcyjnej. Czarna koncertuje nocami i się bawi. :) a co se będzie żałować :) Państwo oczy na zapałki, ale są cierpliwi, zawiozłam im Feliweya, zobaczymy. Bardzo fajni ludzie, więc myślę, że będzie dobrze.

wtorek, 6 sierpnia 2013, 13:12
Wolontariusz KŻ

PostDodano: wtorek, 6 sierpnia 2013, 16:22,    Temat: Re: Koty z ul. Gdańskiej - sterylizacje Ołbin, tymczasy
DwaFutra napisał(a):
Byłam u Czarnuli z Bujwida na wizycie po adopcyjnej. Czarna koncertuje nocami i się bawi. :) a co se będzie żałować :) Państwo oczy na zapałki, ale są cierpliwi, zawiozłam im Feliweya, zobaczymy. Bardzo fajni ludzie, więc myślę, że będzie dobrze.

:lool: podziwiam wszelką taką cierpliwość... A jak oddaję kota to zawsze mówię, żeby tuż przed snem z jakimś piórkiem kota ugonić aż klapnie, jest szansa, że dłużej pośpi potem. I absolutnie wszystkie zabawki chować. Najgorsze, że gady potem mają coraz lepszą kondychę :gaga:

wtorek, 6 sierpnia 2013, 16:22

PostDodano: wtorek, 6 sierpnia 2013, 16:47,    Temat: Re: Koty z ul. Gdańskiej - sterylizacje Ołbin, tymczasy
Pfff... Czego bym złego nie mówiła o swoim synusiu to akurat spać mi daje. Takie mi się cudo trafiło, że o północy idzie do przedpokoju i czeka aż udam się do sypialni, bo kotu chce się spać. I tak nawet do 11 rano. Tak was powkurzam :twisted:

wtorek, 6 sierpnia 2013, 16:47
Wolontariusz KŻ

PostDodano: środa, 7 sierpnia 2013, 07:53,    Temat: Re: Koty z ul. Gdańskiej - sterylizacje Ołbin, tymczasy
Małe białe badziewiątko czyli Bielinek pojechał wczoraj do swojego domu, kroi się domek dla jego mamy Róży, trzymajcie kciuki.

Tyle ludzi dzwoniło po Bielinka, że jeszcze przemyciłam Bożenkę od Dwóch Futer mam nadzieję, że adopcja dojdzie do skutku :)

Jak wydam Różę to będzie oznaczało stan kotów 0 !!!!!!!

I feel good tyryryry 88)

środa, 7 sierpnia 2013, 07:53
Wolontariusz KŻ

PostDodano: środa, 7 sierpnia 2013, 13:34,    Temat: Re: Koty z ul. Gdańskiej - sterylizacje Ołbin, tymczasy
DwaFutra napisał(a):

Ach to może byś potymczasowała ciachniętą dzicz? Bo się wstrzymujemy z łapaniem kociej mamy bo nie ma jej gdzie doleczyć przed wypuszczeniem... "na szczęście" klatka się zacina i kotka się dotychczas nie złapała, bo by trzeba było ją wypuścić (a ja wątpię, by drugi raz się na to nabrałą)... ostatnie kociątko, jak się złapie, to wyląduje u mnie ale też chętnie odstąpię ;)
Pojutrze będziemy mieli nową klatkę - pomagający mi ludzie wymiękli przy starej i... postanowili kupić własną, nową...

środa, 7 sierpnia 2013, 13:34
Wolontariusz KŻ

PostDodano: środa, 7 sierpnia 2013, 13:39,    Temat: Re: Koty z ul. Gdańskiej - sterylizacje Ołbin, tymczasy
DwaFutra napisał(a):
Małe białe badziewiątko czyli Bielinek pojechał wczoraj do swojego domu, kroi się domek dla jego mamy Róży, trzymajcie kciuki.

Tyle ludzi dzwoniło po Bielinka, że jeszcze przemyciłam Bożenkę od Dwóch Futer mam nadzieję, że adopcja dojdzie do skutku :)

I feel good tyryryry 88)

Bielinek ma dom ? ale super !
Zero kotów - a hahahha marzycielka !!

środa, 7 sierpnia 2013, 13:39
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1017 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 68  Następna strona