Organizacja Pożytku Publicznego, Adopcja kotów - Wrocław
Login:
Hasło:

Jackie

Ogłoszenie fundacyjne

Płeć:Kotka
Wiek:8 miesięcy
Data ogłoszenia:8 maja 2017
Aktualizowano:8 maja 2017
Wysterylizowana:Tak
Odrobaczona:Tak
Odpchlona:Tak
Zaszczepiona:Tak
Posiada książeczkę zdrowia:Tak
Miejsce pobytu:Wrocław
Wolontariusz prowadzący adopcję:Lucyna, tel. 787-880-782
Jackie napisała drugi list do Ludzi:
 
cześć, nie jestem już dzikuskiem. Kocham zabawy wędką, uwielbiam brykanie z kocim kolegą, ale głaskanie też jest fajne. Jeszcze nie lubię siedzieć na kolanach, ale w relacji z czlowiekiem poczynam sobie o wiele śmielej niż jeszcze jakiś czas temu. Wyrosłam na świetną kocią dziewczynkę, jestem jeszcze młodziutka, całe życie przede mną i bardzo bym chciała spędzić je w swoim domku z kochającymi mnie Człowiekami. marzę o tym aby mieć w tym domku jakieś kocie towarzystwo bo wspólne harce są dla mnie wielką przyjemnością.
 
Jestem wysterylizowana, odrobaczona i zaszczepiona, posiadam własną książeczkę zdrowia i jestem damą z idealnymi kocimi manierami. 
Proszę pokochajcie mnie taką jaka jestem, a odpłacę Wam dozgonną wiernością i wielką kocią miłością!
 
Cześć!
Jestem Jackie, tak mnie nazwała moja tymczasowa opiekunka, choć wcześniej miałam ksywkę Burczek bo bałam się ludzi i bardzo na nich burczałam. Przekonałam się jednak, że ludzie nie są tacy straszni i chętnie oddam serce takim, którzy zechcą mnie pokochać. Może nie od razu w pełni im zaufam, ale to tylko kwestia czasu - krótkiego jak myślę. 
Mam około 4 miesięcy, jestem odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. Byłam złapana jako "bezdomniak" do sterylizacji, ale "rokowałam" dobrze na oswojenie, byłam kocim dzieckiem i nie wróciłam na ulicę. 
Teraz mam kociego kolegę, z którym bawię się bardzo chętnie i brykam jak każdy młody kotek. Chętnie zaprzyjaźnię się z innym kotem, ale do szczęścia potrzebuję swojego domu.