Organizacja Pożytku Publicznego, Adopcja kotów - Wrocław
Login:
Hasło:

Przekaż 1%

 

Pragniemy Poinformować, że Fundacja Kocie Życie jest Organizacją Pożytku Publicznego, co pozwala nam na przyjmowanie darowizny w formie 1% podatku. Jest to jedna z najprostszych form pomocy, bo dotyczy prawie każdego i w zasadzie sprowadza się jedynie do podjęcia decyzji o tym komu zechcecie przekazać swój 1% podatku.

Przypominamy, że jesteśmy niewielką grupą prywatnych osób, nie otrzymujemy żadnych stałych dotacji ani dofinansowań, a nasza działalność bazuje na datkach prywatnych osób. Wszyscy członkowie Fundacji działają w niej na zasadzie wolontariatu, nikt z nas nie pobiera za swą pracę wynagrodzenia, a wszelkie uzbierane pieniądze przeznaczamy wyłącznie na realizację naszych celów statutowych. 

Bez Waszej pomocy to wszystko nie byłoby możliwe. Dlatego będziemy wdzięczni, jeśli to właśnie nam zdecydują się przekazać swój 1% podatku w ramach rocznego rozliczenia. Jest to DARMOWE, ale jeśli nie zadeklarujecie organizacji, która otrzyma taki datek, to Wasze pieniążki trafią do kasy Urzędu Skarbowego. Dlatego proponujemy: "Zamiast urzędowi - oddaj kociakowi". Dane niezbędne do przekazania darowizny podajemy poniżej:

Wystarczy wpisać nr KRS:
0000311037

Zachęcamy do skorzystania z programu ułatwiającego wypełnienie zeznania podatkowego w celu przekazania 1% dla naszej fundacji.


Wersja do pobrania dla systemu MS Windows

Wersja on-line uruchamiana w przeglądarce internetowej

Program e-pity Copyright 2017-2018 e-file sp. z o.o. sp. k.


Informujemy, że możecie nas znaleźć na ministerialnym Wykazie organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za rok 2016. Fundacja Kocie Życie znajduje się na pozycji 6495.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że przekazywanie 1% podatku jest anonimowe. Do nas pieniądze docierają za pośrednictwem Urzędów Skarbowych, jako zbiorcze wpłaty z całego obszaru rozliczeniowego. W związku z tym Wasza prywatność jest bezpieczna i zachowana.

Pamiętajcie - nawet najmniejszy grosik wiele może… Puszka karmy to koszt ok. 3 pln, kuracja antybiotykowa to ok. 25 pln, odrobaczanie waha się od 10 do 35 pln, a sterylizacja w zaprzyjaźnionych lecznicach - 80 pln. Te kwoty potrafią odmienić niejeden koci los. Nie zapomnijcie o tym wypełniając PIT. Za całą pomoc dziękujemy serdecznie w imieniu naszych kocich podopiecznych.